Акції / Berkshire Hathaway Inc.
Купити

Berkshire Hathaway Inc. - всесвітньо відома американська холдингова компанія, котра спеціалізується на страхуванні та інвестиціях. Штаб-квартира компанії знаходиться Омасі, штат Небраска.

 

Як купити акції Berkshire Hathaway

Покупка будь якого активу американського ринку акцій передбачає скористання послугами надійного посередника - брокера. Наприклад необрокер Fondexx надає можливість українцям інвестувати в американський ринок. Після простого та зрозумілого процесу відкриття рахунку ви можете самостійно придбати обрані активи та слідкувати за результатом.

 

Історія заснування та розвитку

Перше що варто зазначити - страхування та інвестиції не були початковою спеціалізацію компанії, адже в 1839 році, коли було засноване підприємство, сферою діяльності його була текстильна промисловість. В ранній історії компанії були підйоми, занепади та злиття з іншими підприємствами, до поки в 1962 році компанією не зацікавився Уоррен Баффет, що вважав компанію недооціненою на ринку. Вже за кілька років інвестор став мажоритарним власником Berkshire Hathaway і з цього моменту почалася нова епоха розвитку компанії.

Новий власник вирішив додати страхування до переліку діяльності компанії, що забезпечило поступовий перехід та успіх в цій сфері. Варто зазначити як саме працює компанія: нерозподілені премії від страхової діяльності компанія інвестує в різноманітні активи. Стратегія інвестування грунтується на принципі “buy and hold”, тобто покупка компаній, котрі мають перспективи довготривалого зростання.

На сьогоднішній день ця філософія стала відома у всьому світі, а коментар чи заява Уоррена Баффета сприймаються як думка чи не найавторитетнішої постаті в сфері інвестицій.

 

Цікавий факт про компанію

Одним з важливих елементів брендингу компанії є організація щорічної зустрічі інвесторів, котра відома як "Woodstock капіталістів”. На зустрічах можна почути поради та настанови топ-менеджменту компанії та цілком поринути в натхненне середовище успішних інвестицій.

Як згадувалося вище, компанія починала свій шлях з текстильної промисловості, перейшови поступово до страхування та інвестицій, проте текстиль залишався одним з напрямком роботи аж до 1985 року, коли закрилося остання виробництво.

 

Інвестиційна привабливість Berkshire Hathaway

Успішна інвестиційна компанія сама справляє враження хорошо інвестиційного активу, а стабільний та тривалий ріст лише підкріплюють довіру. Фактично Berkshire Hathaway є однією з найдорожчих компаній на фондовому ринку США, котра демонструє стабільність навіть за несприятливих економічних умов.

Крім очевидних переваг та аргументів на користь інвестування в Berkshire Hathaway, є також критика щодо компанії, котра ґрунтується на роздумах щодо наступника голови компанії та можливими складнощами через дійсно вражаючі розміри інвестиційного портфелю компанії на сьогодні.

Якщо ваша мета - безпечне та прибуткове інвестування, рекомендуємо завжди враховувати особливості компанії, аналізувати актуальні тенденції ринку, розуміти принципи формування ціни та перспектив компаній. Але якщо маєте сумніви чи питання щодо початку свого шляху в цій сфері - запрошуємо на безкоштовну консультацію, де ви зможете почути відповіді на свої питання та сформувати власний план розвитку в індустрії.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію