Акції / Meta Platforms, Inc
Купити

Meta Platforms, Inc - всесвітньо відома американська корпорація, конгломерат соціальних мереж зі штаб-квартирою в Менло-Парк, штат Каліфорнія. До жовтня 2021 року компанія мала назву Facebook, Inc. - за назвою соцмережі, з котрої і почалася історія медіа конгломерату.

 

Як купити акції META?

Покупка будь якого активу американського ринку акцій передбачає користування послугами надійного посередника - брокера (необрокера). Компанія Fondexx надає можливість громадянам України інвестувати в акції META, купити акції можна зайшовши в торговий термінал та зробивши кілька кліків в платформі.

 

Історія заснування та розвитку компанії

Історія заснування компанії - відомий приклад історії успіху, коли компанія друзів вирішує започаткувати спільний бізнес, котрий в майбутньому стає глобальною всесвітньо відомою корпорацією. Засновники компанії - студенти Гарвардського коледжу: Марк Цукерберг, Едуардо Саверін, Ендрю Макколлум, Дастін Московіц та Кріс Г'юз, а перший прототип соцмережі був створений в 2004 році - як мережа для спілкування студентів американських університетів.

З часом аудиторія мережі збільшувалася за рахунок розширення доступу до мережі деяким школам та співробітникам компаній Apple Inc. та Microsoft, а вже в вересні 2006 року - Facebook став загальнодоступною соцмережею, в котрій міг зареєструватися кожен бажаючий, віком від 13 років.

Публічне розміщення акцій компанії відбулося в травні 2012 року, встановивши рекорд за обсягом торгів IPO, а в грудні 2013 компанія була додана до переліку акцій індексу S&P500.

Випуск чи анонс нового продукту або сервісу компанії зазвичай має прямий вплив на вартість акцій META, наприклад в липні 2020 року було оголошено про запуск такого продукту - "Facebook Shops”, котрий надавав комерційним акаунтам можливість створювати онлайн магазини безпосередньо в Facebook або Instagram. Тож після оголошення акції компанії зросли на 6% всього за декілька днів.

 

Цікавий факт про META

Зміна назви компанії в жовтні 2021 року було досить неочікуваним рішенням, але керівництво компанії пояснює ці зміни як декларовану заяву про перехід компанії до сталої стратегії розвитку метавсесвіту та віртуальної реальності.

 

Чому інвестори обирають META?

Meta - одна з найвпливовіших та найдорожчих компаній в світі, цілком можливо, що саме про цю компанію згадує більшість людей, коли мова заходить про ринок акцій. Meta належить до так званої Big Tech - п’яти найбільших американських технологічних компаній, найвпізнаваніших гравців на ринку. Досить стрімкий, проте стабільний розвиток компанії створюють відчуття надійності, а велика ринкова капіталізація демонструє значущість компанії на глобальній арені бізнесу.

Окрім того, привабливим аспектом діяльності компанії є різноманітність продуктів, котрими володіє Meta. Окрім соцмереж Facebook та Instagram, в власності Meta компанія Oculus VR, спеціалізація котрої - віртуальна реальність - перспективний та цікавий напрямок в сфері сучасних технологій.

Серед потенційних ризиків для інвесторів META можна відзначити можливі зміни в законодавстві на ринках, де представлені продукти та сервіси компанії, або ж прецеденти для судових процесів. Наприклад, в 2020 році одне з представництв органів державного управління Австралії подали на компанію в суд через порушення правил конфіденційності користувачів. На жаль, подібні ситуації, котрі включають залучення судових органів все частіше трапляються з Meta, що значно впливає на вартість акцій компанії. Тож, перед покупкою будь яких акцій завжди рекомендуємо аналізувати всі потенційні ризики та специфіку сфери компаній, котрі ви обираєте як активи.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію