Акції / Intel Corporation
Купити

Intel Corporation (INTC) - американська транснаціональна корпорація, що спеціалізується на виготовленні мікропроцесорів, компонентів для комп’ютерів та інших пристроїв. Штаб-квартира компанії знаходиться в Санта-Кларі, Каліфорнія.

 

Як купити акції Intel

Для того щоб придбати акції компанії Intel, необхідно звернутися до компанії що надає брокерські послуги українцям, як от український необрокер Fondexx. Якщо ви вирішили інвестувати в акції Intel або будь якої іншої компанії, перший крок до цього - це відкриття брокерського рахунку, котрий дозволить вам самостійно купувати акції через спеціальну торгову платформу та слідкувати за своїми результатами в реальному часі.

 

Історія заснування

Компанію заснували в 1968 році Гордон Мур, Роберт Нойс та Артур Рок, а перших двох по праву вважають піонерами галузі напівпровідників. Загалом створення компанії Intel вважається однією з ключових подій для становлення Кремнієвої долини як всесвітньовідомого центру технологій.

В ранні роки становлення компанії особливим акцентом була розробка більш технологічних та інноваційних рішень, що забезпечило Intel хорошу репутацію та довіру на ринку. В подальшому успішна співпраця компанії з відомим техно гігантами як Apple та IBM дозволила закріпити свої позиції.

Ще в 90-ті роки Intel відрізнялася досить агресивною стратегією утримання свої лідируючих позицій на ринку, адже в той час особливо активно почав розвиватися конкурент Intel - AMD. Компанії до тепер лишаються прямим конкурентами і активно змагаються за вибір та увагу споживача.

 

Стрімкий розвиток Intel

IPO Intel відбулося в вересні 1971 року за ціною близько 23 доларів за акцію. Загалом для акцій Intel, як і для більшості технологічних компаній, характерна залежність вартості акцій від запуску нових продуктів. Стрімке зростання вартості акцій відбувалися в 1971, 1978 та 1980-х роках, одразу ж після релізів нових високотехнологічних рішень. Особливо цікавим прикладом був процесор Pentium, котрий компанія представила в 1993 році, новинка була настільки важливим технологічнии проривом, що протягом наступних двох років акції Intel зросли майже вдвічі.

 

Цікавий факт про компанію

Окрім значних інвестицій в дослідження та розвиток власних продуктів, керівництво intel приділяє особливу увагу маркетинговій складовій бізнесу, стфорюючи масштабні рекламні камапнії перед запусками своїх нових продуктів та закріплюючи бренд в суспільній свідомості. Наприклад, всесвітьовідомий слоган "Intel Inside" був важливим інструментом популяризації компанії.

Також варто згадати, що саме мікропроцесори Intel використовувалися в різноманітних космічних місіях та апаратах, наприклад у телескопі Hubble.

 

Інвестиції в Intel

Оскільки Intel є одним з найбільших виробників мікропроцесорів в світі - інтерес до компанії серед інвесторів лишається стабільно високим. Варто також зазначити що особливий сплеск інтересу до галузі мікропроцесорів відбувся після широкого резонансу навколо індустрії криптовалюти та її майнингу - стабільний розвиток індустрії підтримує зростання суміжних з нею галузей технологій.

Компанія також слідкує за трендами глобальної технологічної індустрії, розвиваючи такі напрямки як штучний інтелект, автопілоти для авто та інші інновації.

Вкотре нагадаємо, що трейдинг та інвестиції хоч і є цікавими високоінтелектуальними заняттями, проте потребують підготовки та послідовного стратегічного підходу.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію