Акції / Apple Inc.
Купити

Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.

 

Як купити акції компанії?

Швидка та безпечна покупка акцій Apple можлива за допомогою посередника - брокера або необрокера. Купити акції компанії Apple можна всього за декілька кліків в торговому терміналі.

 

Заснування AAPL

Як добре відомо, заснували компанію Apple Стів Джобс, Стів Возняк та Рональд Вейн у 1976 році. А першим продуктом був персональний комп’ютер - передовий девайс на ринку, що відрізнявся високою якістю та інноваційністю в світі технологій.

IPO компанії Apple відбулося 12 грудня 1980 року, а початкова ціна за одну акції становила 22 долари. Вихід компанії на ринок не лише сприяв стрімкому росту впізнаваності компанії, а й збільшував рівень залучення капіталу для розвитку, тож вихід компанії на фондовий ринок став одним з ключових моментів в розвитку Apple.

На той час місією Apple був переворот в світі технологій, і як бачимо - компанії цілком це вдалося, тож на сьогодні Apple належить до так званої Big Tech - п’яти найбільших американських технологічних компаній.

 

Період стрімкого розвитку

Як згадувалося раніше, Apple - компанія-піонер в світі технологій. Саме інноваційний підхід, розробка та презентація кардинально нових, абсолютно ні на що не схожих рішень забезпечувала стрімкий ріст вартості акцій Apple. Наприклад, подібне зростання було в 2007 році, після появи першої моделі iPhone - в той час презентація смартфону була буквально проривом та початком нової епохи для мобільних пристроїв.

 

Цікавий факт

Цікавою особливістю компанії є те, що Apple має цілу екосистему продуктів та сервісів, котрі доповнюють один одного. Тож, наприклад, купивши телефон від Apple - користувач з великою ймовірністю обиратиме надалі продукти компанії, адже вони вдало доповнюють одне одного, синхронізуючись та збільшуючи продуктивність використання пристроїв та сервісів. Подібна стратегія забезпечує високу лояльність аудиторії, збільшення прибутків та підтримка їх рівня в майбутньому.

 

Чому інвестори обирають цю компанію як актив?

З об’єктивної точки зору - Apple одна з найвідоміших у всьому світі компаній, продукти котрої є цікавими та бажаними для безлічі користувачів. Акції компанії Apple як інвестиційний актив також відрізняються особливою привабливістю з цілком очевидних причин: стабільне фінансове зростання, висока доля на ринку, тенденція до інноваційних рішень та технологій.

Але варто зауважити, що крім стандартних ризиків що передбачає процес інвестування, також існують окремі нюанси котрі варто враховувати якщо ви вирішили додати акції Apple до переліку своїх активів. Наприклад потенційні ризики пов’язані з запровадженням регуляції або зміною законодавства, котрі можуть вплинути на діяльність компанії та її прибутковість. Тому при виборі активів завжди варто враховувати максимальну кількість факторів, що забезпечують успішність ваших інвестицій.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію