Акції / Amazon.com Inc.
Купити

Amazon.com, Inc. - американська транснаціональна компанія, спеціалізація котрої: онлайн-торгівля, рішення щодо хмарних технологій, реклама, мультимедіа та штучний інтелект. Станом на 2023 рік сайт Amazon.com є 12-м за відвідуваністю у всьому світі.

 

Як купити акції Amazon

Інвестувати в Amazon можливо, якщо скористатися послугами брокерських компаній, наприклад послугами українського необрокера Fondexx. Покупка акцій відбувається за допомогою торгового терміналу, котрий можна легко встановити на свій комп’ютер та самостійно купувати акції американського фондового ринку.

 

Історія компанії

Компанія була заснована 1994 року Джеффом Безосом, як онлайн-магазин для покупки книг, котрий став успішним та прибутковим бізнесом, тож з часом стрімко розширював свій асортимент товарів: від електроніки до продуктів харчування. IPO компанії відбулося в 1997 році, за ціною 18 доларів за акцію.

Як і багато інших американських корпорацій, успіх спонукав Amazon до розширення переліку продуктів та сервісів компанії у відповідності з розвитком технологій та світових тенденцій. Тож сьогодні Amazon має перелік дочірніх компаній, котрі спеціалізуються на наданні різноманітних послуг та товарів: Amazon Web Services, Ring, Twitch, IMDb, Whole Foods Market, Amazon Prime Video, MGM+ та інші.

Запуски нових сервісів - це важливі події для компанії та її інвесторів, наприклад запуск сервісу для хмарних рішень Amazon Web Services в 2006 році супроводжувався різким зростанням вартості акцій Amazon.

На сьогодні Amazon.com є чи не найбільшою та найвпливовішою мережею роздрібної онлайн-торгівлі, а розвиток інших напрямків дозволяє компанії раціонально розподіляти ресурси для зростання.

 

Цікавий факт

Як згадувалося вище, у Amazon дійсно вражаючий перелік проектів та напрямків розвитку компанії. Наприклад, це стосується екології, логістики та урбаністики: компанія інвестує в екологічні ініціативи та декларують перспективи стати повністю вуглецево нейтральною до 2030 року.

Пандемія коронавірусу в 2020-2021 роках сприяли розвитку технологічно-орієнтованої логістики, тобто використання роботів для доставки товарів та роботи на складах компанії.

 

Чому інвестори обирають Amazon?

Яке відомо, Amazon належить до так званої “Великої п’ятірки” - п’яти найбільших технологічних компаній, котрі вважаються найбільш відомими та впливовими гравцями американського ринку, тож багато початківців-інвесторів часто звертають увагу на ці компанії. Крім загальних і очевидних причин інвестувати в Амазон (інноваційність, розвиток та прибутковість як бізнесу), компанія відрізняється високопродуктивною здатністю формування партнерства та потенціалом у нових ринках та сегментах. В свою чергу, серед ризиків інвестицій в Амазон можна відзначити високу конкуренцію на ринку e-commerce (наприклад, з компаніями Alibaba та Walmart) та ризики зміни законодавства та регуляцій.

Якщо ви вирішили інвестувати в акції компанії Amazon - зі свого боку маємо нагадати про важливість ретельного аналізу та врахування всіх ризиків задля безпечного та прибуткового інвестування в американський фондовий ринок. Якщо маєте питання чи сумніви - запрошуємо на безкоштовну консультацію щодо відкриття рахунку та торгівлі на NYSE.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію