Акції / Alphabet Inc.
Купити

Alphabet Inc. — одна з найдорожчих компаній в світі, американський техногігант, материнська компанія відомого на весь світ Google.

 

Як купити акції Alphabet?

Якщо одного дня, шукаючи інформацію в Google ви замислилися про те щоб інвестувати в цю компанію - цілком можемо підтримати ваше рішення. Клієнтам компанії Fondexx доступна покупка більше 10000 активів, а відправка заявки на біржу відбувається всього за декілька кліків в торговому терміналі.

 

Історія заснування компанії

Компанія Alphabet була заснована в умовах глобальної реструктуризації Google в 2015 році, тож справедливим буде розповісти історію не лише Alphabet, а й безпосередьо Google. Створення оригінального пошуковика спершу було дослідницьким проектом аспірантів Стенфордського університету Ларі Пейджа, Сергія Бріна та Скотта Хассана. Пошукова система була створена в 1996 році та мала назву BackRub.

Пізніше назва була змінена на добре відомий сьогодні Google - що є помилковим написанням слова googol - числа з сотнею нулів. Вже в 1998 році офіційно була заснована компанія та надійшли перші інвестиції.

З часом компанія масштабувалася, до поки в 2015 році не було прийняте рішення про реструктуризацію, з якого почався зовсім новий стрімкий етап розвитку Google та їх продуктів. Згідно з офіційною інформацією очільників компанії реструктуризація була пов’язана саме з тим що компанія вже давно вийшла за за межі лише пошуковика, адже перелік продуктів, сервісів та технологій, котрі надавав Google з роками дійсно став надзвичайно широкий.

 

Стрімкий розвиток Google

IPO компанії відбулося в серпні 2004 року, тоді ринкова капіталізація компанії сягнула 23 мільярди доларів. Однією з надзвичайно важливих подій був успішний запуск Google Cloud в 2015 році, цей крок був демонстрацією готовності компанії до інноваційності та інтересу до розвитку сучасних технологій. Запуск продукту супроводжувався стрімким зростанням вартості акцій Google - інвестори довіряли компанії.

 

Цікавий факт

Дієслово “гуглити” вже стійко увійшло в повсякденну мову більшості людей, але перша згадка цього слова на телебаченні була в далекому 2002 році в серіалі “Баффі - переможниця вампірів”. Варто також згадати, що Google має досить цікаву корпоративну політику щодо інновацій, тож починаючи з 2004 року в компанії впроваждене правило, котре дозволяє співробітникам витрачати 20% свого часу на власні експериментальні чи інноваційні проекти. В результаті такий підхід сприяв появі таких продуктів компанії як Gmail та Google News.

 

Інвестиції в Google

Компанія Alphabet Inc. як одна з найвідоміших та найдорожчих техногігантів, також є популярним активом для інвестицій. Лідерство в світі технологій вибудовує довіру між компанією та інвесторами, тож акції Google роками залишаються цікавим та перспективним рішенням для збереження та примноження свого капіталу.

Загалом можна сказати, що сектори технологій та комунікацій демонструють дійсно колосальний ріст за останні роки. Нові технології та напрямки з’являються буквально кожен квартал забезпечуючи високу активність на ринку акцій.

Якщо ви вирішили обрати акцій компанії Alphabet Inc. для власних інвестицій - радимо спокійно та послідовно підходити до цього питання. Вибір активів - чи не найважливіший етап довгострокових інвестицій, тож переконайтеся що приймаєте правильне рішення і дійте.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію