Акції / Microsoft Corporation
Купити

Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі. Спеціалізація компанії - розробка програмного забезпечення, сервісів та технічних рішень для користувачів.

 

Як купити акції Microsoft?

Якщо ви вирішили обрати акції Microsoft для інвестицій, але не знаєте як та де можна їх придбати - маємо для вас корисну інформацію. Компанія Fondexx надає можливість громадянам України інвестувати в акції Microsoft, а купити акції можна всього за декілька кліків в торговому терміналі.

 

Історія заснування

Microsoft була заснована Біллом Гейтсом та Полом Аленом в 1975 році. Першими амбіційними кроками компанії були в напрямку розвитку програмних продуктів, таких як мов програмування та технічних засобів для них.

Активне зростання компанії припало на період стрімкого розповсюдження персональних комп’ютерів та значного зростання попиту на якісне програмне забезпечення для них, тож Microsoft акцентували увагу на створенні та розвитку вже добре відомих сьогодні продуктів: Windows та Office.

Microsoft так само як і Apple мають буквально власну продуктову екосистему з сервісів, котрі вдало доповнюють один один одного. Серед продуктів компанії є пошукові та операційні системи, ігрові консолі, офісні програми, хмарні сервіси і тд. На сьогодні Microsoft має більше 50 дочірніх компаній, котрі займаються окремими продуктами та представляють компанію на світових ринках збуту.

 

Стрімкий розвиток компанії

IPO компанії відбулося в 1986 році, а ціна однієї акції становила $21. З точки зору розвитку бізнесу, Microsoft вважається дуже послідовною компанією, котра хоч і відрізняється прагненням до інноваційності, але скоріше робить акцент на створенні якісних, надійних та потрібних для користувачів продуктів. На практиці ця стратегія приносить стабільне та переважно поступове зростання компанії, але звісно ж випуск нових успішних продуктів впливає на вартість акцій. Наприклад, періодом стрімкого розвитку компанії можна назвати випуск продукту Windows 95, котрий здобув широку популярність серед споживачів.

 

Цікавий факт про Microsoft

Цікавою особливістю компанії є її корпоративна культура, котра вважається одним із зразкових прикладів організації комфортного середовища для працівників.

Також варто згадати про відомий в технологічних колах вираз “їсти корм власної собаки”, що означає принцип щодо тестування власних продуктів. Простіше кажучи - співробітники компанії тестують власні продукти на практиці, щоб зрозуміти наскільки вони є якісними та відповідають вимогам користувачів.

 

Інвестиції в Microsoft

Компанія має стійко позитивну репутацію як серед споживачів так і серед інвесторів. Як згадувалося раніше акції Microsoft демонструють стабільний та послідовний ріст як інвестиційний актив, тому їх часто обирають як надійний інструмент для досить консервативних стратегій. Компанія підхоплює сучасні тенденції в сфері технологій та впроваджує їх в лінійку власних продуктів. Також важливим нюансом для інвесторів є регулярна виплата дивідендів компанією - часто саме політика компанії щодо дивідендів значно впливає на вибір на її користь.

Серед ризиків інвестування в Microsoft важко назвати щось спеціфічне, скоріше типові ризики для великих технологічних компаній. Серед них висока конкуренція серед компаній та стрімкий розвиток технологій, котрий вимагає швидкої реакції на зміни ринку та побажань споживачів. В процесі вибору інвестиційних активів важливо проводити детальний аналіз компанії, сектору та загальної ринкової ситуації, адже саме ретельний та послідовний підхід дозволяє мінімізувати ризики та досягти успіху в сфері інвестицій.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію