Акції / The Coca-Cola Company
Купити

The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка. Штаб-квартира Coca-Cola знаходиться в Атланті - місті заснування компанії.

 

Як купити акції Coca-Cola?

Якщо ви задумалися про те щоб інвестувати в акції і ваш вибір зупинився на компанії The Coca-Cola Company - можемо однозначно підтримати ваше рішення. Маємо невелику підказку: для того щоб придбати акції тієї чи іншої компанії вам потрібен посередник між вами та фондовою біржею. Наприклад, компанія Fondexx надає своїм клієнтам можливість торгівлі та інвестування на американському ринку акцій. Більш детальну інформацію щодо відкриття рахунку можна дізнатися проконсультувавшись з менеджером.

 

Історія заснування

Першим кроком до створення світового бренду було власне винайдення оригінального напою Coca-Cola в 1886 році. Фармацевт Джон Стіт Пембертон винайшов напій як засіб для полегшення головного болю та тонізації, а про оригінальний склад напою сьогодні певно відомо всім. Створення самої компанії відбулося в 1892 році, коли американський бізнесмен купив формулу напою та бренд Coca-Cola, тож буквально за кілька років напій продавався по всій країні. Протягом всієї історії компанія мала багатьох власників, кожен з яких розвивав як власний бренд Coca-Cola, так і розширював вплив компанії в світі.

Останні 30 років є особливо важливими для бренду, оскільки саме тоді відбувалося значне розширення лінійки брендів The Coca-Cola Company, кожен з яких вже був популярний у конкретній країні чи регіоні. Угоди щодо придбання часток брендів дозволяли компанії розширювати свій вплив на весь світ та вміло адаптуватися під запити та потреби різних груп споживачів.

 

Період стрімкого розвитку

В 1919 році компанія стала публічною і в тому ж році відбулася угода з компанією конкуреном Candler Enterprises. Її придбання зробило Coca-Cola абсолютним лідером ринку, тож окрім стратегічного значення угоди, це також позитивно вплинуло на котування акцій Coca-Cola і вартість стрімко зросла.

 

Цікавий факт

Як відомо, формула газировки Coca-Cola до нині зберігається в секреті, що додає медійної уваги до бренду і лише множить легенди та чутки про склад напою. Варто також додати що компанія Coca-Cola внесла свій неоціненний внесок в сучасну масову культуру зимових свят, адже вперше образ Санта-Клауса, в його сучасному вигляді, з’явився в рекламній кампанії Coca-Cola в 30-х роках минулого століття. Більшість експертів в сфері маркетингу вважаються рекламну стратегію Coca-Cola однією з найуспішніших в історії маркетингу.

 

Інвестиційна привабливість

Оскільки Coca-Cola є однією з найвідоміших в світі публічних компаній, відповідно акції KO користуються великою популярністю. Загалом вважається що стратегія інвестування в споживчі товари є однією з фундаментальних, оскільки цей сектор економіки є досить низько волатильним, а попит на більшість споживчих товарів є завжди, незалежно від глобальної ситуації в світі.

Важливий фактор вибору на користь акції The Coca-Cola Company - компанія щорічно виплачує дивіденди своїм акціонерам починаючи з 1920 року, а також входить в переліки індексів Доу Джонса та S&P 500.

Вкоре нагадуємо, що обираючи актив для інвестицій варто ретельно та послідовно підходити до цього питання. Якісна підготовка, а також розумний розрахунок ризиків та профіту - запорука безпечного та успішного інвестування.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію