Акції / Tesla, Inc.
Купити

Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики. Декларована мета компанії - забезпечити успішний глобальний перехід до сталої енергетики та покращити екологічну ситуацію на планеті через зменшення впливу транспорту на середовище.

 

Як купити акції компанії?

Оскільки компанію Tesla сміливо можна назвати однією з найвпізнаваніших компаній в світі, багато людей обирають її не лише як постачальника товарів та послуг для себе, а й як цікавий інвестиційний актив. Акції компанії доступні для покупки за посередництва брокера чи необрокера. Для покупки акцій потрібно ввести тікер (скорочений символ компанії) - TSLA в торговий термінал та купити акції всього за декілька кліків.

 

Історія заснування та розвитку Tesla

Компанію Tesla була заснували в 2003 році Мартіном Еберхардом і Марком Тарпенінгом, проте серед інвесторів компанії були засновники Google - Ларрі Пейдж та Сергій Брін, а також відомий підприємець та мільярдер Ілон Маск. Саме Ілон Маск став генеральним директором і медійним обличчям компанії та людиною, котра стійко асоціюється з брендом Tesla. Відмінна риса риса компанії - чітке спрямування на виробництво електромобілів та їх популяризація серед споживачів, тож важливими етапом розвитку Тесла була презентація першого електромобіля Tesla Roadster у 2008 році, а стрімкий розвиток медійності та популярності компанії відбувася після виходу на ринок Tesla Model S.

З кожним роком компанія збільшувала обсяги виробництва електромобілів, збільшуючи там самим виручку, а авто Tesla можна зустріти в більшості країн світу.

 

Стрімкий ріст акцій Tesla

Вихід компанії на біржу в 2010 році супроводжувався досить стрімким зростанням ціни за акцію. Кожен новий продукт компанії створює резонанс та впливає на вартість акцій компанії. Особливо активний ріст компанії був після 2020 року. Наприклад, в липні того року капіталізація Tesla, Inc. досягла 206 млрд доларів, що зробило її найдорожчою компанією виробником автомобілів, а вже в вересні 2021 капіталізація перевищила 1 трлн доларів.

 

Цікавий факт про Tesla

Цікавою особливістю компанії є надзвичайна залежність ціни акцій від особистих заяв медійного очільника компанії - Ілона Маска. Наприклад в травні 2020 року Маск опублікував твіт: “Our stock price is too high, imo”, що відразу ж спричинило різке падіння вартості акцій компанії.

 

Чому інвестори обирають Tesla?

Останні роки акції компанії вважаються досить цікавим та перспективним активом для інвестицій. Здебільшого це пов’язано з вірою в розвиток сталої енергетики, котрий в перспективі збільшуватиме попит на електротранспорт. Окрім того компанія демонструє високі показники виручки від продажів авто та послідовною роботою в розширенні ринків збуту власних товарів. Обираючи акції Tesla як актив варто враховувати високу волатильність ціни акцій на ринку, що може спровокувати потенційні ризики для інвестора. Для безпечних та прибуткових інвестицій рекомендуємо завжди враховувати особливості компанії, аналізувати актуальні тенденції ринку, розуміти принципи формування ціни та перспектив компаній.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію