Акції / iShares Bitcoin Trust
Купити

iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.

 

Як інвестувати в IBIT

Якщо ви вирішили легко та безпечно інвестувати в крипторинок - ETF чудово підходять для цього. Якщо ви вже маєте або плануєте відкрити рахунок для торгівлі акціями, це чудова нагода купити акції IBIT чи будь якого іншого фонду та не відкривати для цього окремий рахунок. В свою чергу, рахунок в компанії Fondexx дозволяє інвестувати в IBIT та ще майже в 2000 ETF фондів та 10000 акцій компанії.

 

Історія заснування

IBIT є одним з 11 новостворених біржових фондів, афілійованих з криптовалютним ринком - 11 січня 2024 року почалися торги. Передумовою його створення було планомірне та стійке зростання інтересу інвесторів до криптовалют. Одним з найважливіших запитів на створення цього фонду була необхідність забезпечення надійного та зручного способу інвестицій у криптовалюти, котрі будуть регулюватися SEC та нівелювати потенційні проблеми, котрі виникають при прямих інвестиціях на крипто-біржах. Як вже згадувалося, фонд був створений за ініціативи однієї з найбільших інвестиційних компанії - Black Rock, Inc, таким чином розширюючи сфери свого впливу в світі інвестицій.

 

Стрімкий розвиток

Підготовка до створення фонду почалася здосит завчасно, а заявка на створення фонду була подана в червні 2023 року. Публікація IBIT на ринку створила значний резонанс і за перші дві доби було продано акцій майже на 8 млрд доларів. Після фіксації прибутків ціна на акцію очікувано впала, але вже за місяць повернулася до рівня первинної ціни публікації активу.

 

Інвестиції в IBIT

Створення фонду iShares Bitcoin Trust та подібних точно можна вважати новим подихом для ринку криптовалют - інвестори мають можливість додавати BTC (а в подальшому й інші криптовалюти). Деякі аналітики заявляють, що Black Rock будуть надалі притримуватися стратегії активного впровадження криптовалют до переліку власних активів та можливостей для власних клієнтів, що очікувано призведе до зростання. Навіть нещодавнє зростання ціни BTC пов’язують зокрема з анонсом створення біржових фондів на нього.

Тож загалом, біржові фонди на криптовалюти - можуть бути цікавим варіантом активу для інвесторів, котрі хочуть розширити власний портфель без необхідності відкривати новий рахунок, або ж для активних криптоінвесторів, котрі хотіли б скористатися перевагами регуляцій фондового ринку.

Вкотре нагадуємо про важливість послідовного та системного підходу щодо питання трейдингу та інвестицій. Робота на ринку передбачає ризики та потребує часу і наполегливості для опанування принаймні базових знань, тож якщо у вас виникли питання - запрошуємо на безкоштовну консультацію щодо відкриття рахунку та торгівлі на NYSE.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію