Акції / Nvidia Corporation
Купити

NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

 

Як купити акції NVIDIA?

Останні роки компанія Nvidia переживає період безпрецедентного зростання, кілька разів ставши найбільшою за капіталізацією компанією на американському ринку. Якщо галас навколо Nvidia дійшов і до вас та підштовхує до того щоб поповнити свій портфель акціями компанії - маємо гарні новини для вас. Клієнтам компанії Fondexx доступна покупка більше 10,000 активів, а відправка сама покупка відбувається за кілька кліків в торговому терміналі.

 

Історія заснування компанії

Компанію NVIDIA заснували троє інженерів в 1993 році - Джен-Хсун Хуанг, Кріс Малаховські та Кертіс Прем. Початкова ідея роботи полягала в створенні технологій для обробки графіки. Вже в 1999 році компанія випускає процесор GeForce 256, котрий розпочав нову еру для індустрій геймінгу та компʼютерної графіки.

Поступово компанія розширила діяльність на інші напрямки, зокрема на розробку технологій для центрів обробки даних, професійної візуалізації, автомобільних систем керування та звісно ж штучного інтелекту.

 

Стрімкий розвиток NVIDIA

В січні 1999 року відбулося IPO компанії, на момент публікації капіталізація NVIDIA сягала 626 млн доларів.

Однією з ключових подій був запуск платформи CUDA що розширила функціональність графічних процесорів. Цей крок остаточно закріпив позиції компанії як лідера галузі високопродуктивних обчислень.

 

Цікавий факт

На сьогодні вже очевидно, що NVIDIA має неабиякі амбіції щодо сфери штучного інтелекту, тому у 2020 оголосила про придбання ARM Holdings. Угода вартувала $40 млрд і стала однією з найбільших в технологічній галузі. Внаслідок цього NVIDIA розширили власні можливості в сфері інтегрованих систем та мобільних процесорів.

 

Інвестиції в NVIDIA

Навколо компанії NVIDIA ведеться безліч обговорень щодо перспектив зростання акції, а багато інвесторів терміново купують актив побоюючись втратити свій шанс.

Загалом можна сказати, що сектори технологій та штучного інтелекту демонструють дійсно колосальний ріст за останні роки. Нові технології та напрямки з’являються буквально кожен квартал, забезпечуючи високу активність на ринку акцій.

Якщо ви прийняли рішення купити акції компанії NVIDIA Corporation як інвестиційний актив— радимо спокійно та послідовно підходити до цього питання. Аналіз ринку та вибір активів — чи не найважливіший етап довгострокових інвестицій, тож переконайтеся, що приймаєте зважене рішення і дійте.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію