Акції / Netflix, Inc
Купити

Netflix, Inc. - американська медіакомпанія, що спеціалізується на виготовленні та дистрибуції кінематографічного контенту. Штаб-квартира компанії знаходиться в Лос-Гатосі, Каліфорнія.

 

Як купити акції Netflix?

Якщо переглядаючи ввечері серіал на Netflix ви раптом замислилися про те щоб інвестувати в ваш улюблений сервіс та отримувати не лише задоволення від перегляду, а й прибуток від своїх вкладень - чудова ідея! Для покупки акцій компанії Netflix потрібно мати торговий рахунок в брокера, наприклад рахунок в компанії Fondexx. За допомогою сучасного технічного рішення - торгової платформи - покупка акцій можлива з будь якої точки світу, тож все що потрібно - це ноутбук та доступ до мережі.

 

Історія заснування компанії

Заснували Netflix в 1997 році Рід Гастінгс та Марк Рендолф як сервіс для оренди та продажу DVD дисків поштою. Через рік після заснування було прийняте рішення відмовитися від продажу дисків, а ще через 9 років до переліку продуктів компанії додалися трансляції фільмів та серіалів. Оскільки рішення про запровадження стрімінгу було дійсно вдалим, всього за кілька років трансляції також стали доступні в Канаді та Латинській Америці.

Наступним важливим етапом розвитку компанії стало створення власного медіа-контенту. Значною передумовою було стрімке зростання інтересу до подібних стрімінговим платформі і відповідно зростання конкуренцій в ніші, тож Netflix обрали своєю конкурентною перевагою власний унікальний контент і з цього моменту на компанію чекав новий етап нечуваного успіху.

 

Період стрімкого розвитку

IPO Netflix відбулося в 2002 році за ціною 15 доларів за акцію, але справді стрімким розвитком компанії був випуск першого оригінального серіалу “Картковий будинок” в 2013 році. Користувачі стрімінгу високо оцінили новий продукт, а для інвесторів компанії це означало початок нового та амбіційного етапу розвитку Netflix, тож відбулося очікуване зростання вартості акцій компанії.

 

Цікаве про Netflix

Якщо ви перебуваєте в контексті сучасної масової культури, то однозначно помічали наскільки сильно на неї впливає Netflix. Окрім поширення прогресивних та сучасних цінностей, компанія також популяризує різномаїття світових культур. Гарний приклад такого підходу, це серіал “Гра в кальмара”, котрий відкрив світу корейську культуру зовсім з іншого боку.

Також варто згадати що Netflix уважно вивчає зворотній зв’язок від своїх глядачів. Алгоритми вираховують яким жанрам віддають перевагу користувачі, які епізоди утримують увагу та які сцени найбільше подобаються людям. Цей підхід дозволяє більш чітко орієнтуватися в смаках та побажаннях глядачів стрімінгу та створювати продукти, котрі будуть відповідати потребам та вимогам аудиторії.

 

Інвестиції в Netflix

Важко посперечатися з тим що Netflix - лідер в своїй галузі. Не зважаючи на зростаючу конкуренцію потенціал подальшого розвитку компанії оцінюється як досить високий. В першу чергу через адаптивність компанії до змін та, звісно ж, глобального світового тренду до популяризації онлайн послуг. Саме тому Netflix цікавляться як великі інвестиційні фонди, так і ритейл інвестори.

Вчергове нагадуємо, що інвестиції передбачають ризики та відповідальність, тож рекомендуємо ретельно та послідовно обирати активи для прибуткової роботи на ринку акцій.

Схожі пропозиції

Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Nvidia Corporation
NVIDIA Corporation — стрімко зростаюча американська компанія, виробник процесорів, котрі зокрема застосовуються в індустрії штучного інтелекту.

Отримати безкоштовну консультацію